Milí kolegové francouzštináři,

blíží se konec kalendářního roku, který nám mnohé dal i vzal.

Doba je podivná o to víc, že výrazně zasáhla také do způsobu naší učitelské práce. Všichni víme velmi dobře, že to není pokaždé procházka po prosluněné pláži Azurového pobřeží, i když se to tak může neznalým věci jevit.

V naší republice existuje již 30 let Sdružení učitelů francouzštiny SUF, které za vámi stojí a nabízí vám praktickou podporu.
https://www.suf.cz/

V sobotu 21. listopadu 2020 proběhla online pro členy SUF velká narozeninová oslava této asociace, jejíž záznam můžete shlédnout až do konce tohoto roku, stejně jako mnoho dárků od našich partnerů a spolupracovníků.
https://suf-30.zcu.cz/

Jedním z milých a vzácných hostů byla Viceprezidentka Mezinárodní federace učitelů francouzštiny FIPF Madame Cynthia EID.

Věřím, že vás naše snaha o podporu výuky francouzštiny zaujme a možná vás nadchne natolik, že se k nám připojíte na stránkách SUF, kde naleznete také online formulář "Devenir membre de la SUFhttps://docs.google.com/…orm

V tuto chvíli je nás v republice více než 200 učitelů, kteří sdílíme tímto způsobem společnou vášeň pro francouzštinu.

Členství za příspěvek 300,- ročně vám nabízí:
 - přístup k našemu časopisu Bulletin v elektronickém formátu, který vám 3x ročně přináší informace a praktické rady z učitelského světa francouzštiny, je také prostorem pro výměnu zkušeností, do kterého můžete přispět i vy

- snížené zápisné na každoroční podzimní Symposium v Poděbradech

- a hlavně jistotu, že patříte mezi nadšence, kteří mají společné to podstatné - francouzštinu.

 

Jménem SUF Vám přeji poklidný advent a veselé Vánoce

Andrea ŠTEFLOVÁ
Promotion, relations publiques de la SUF