URGENT ! L´enquête de la SUF sur notre métier de professeur de français est ouverte jusqu´au 30 novembre

L´enquête de la SUF sur notre métier de  professeur de français est ouverte jusqu´au 30 novembre.
Toutes les données nous permettront de mieux défendre la place du français dans nos écoles !
 

Milí členové SUF,

dovolte, abychom s Vámi v tomto prostoru sdíleli odkaz na online dotazník VÝUKA FRANCOUZŠTINY NA ČESKÝCH ŠKOLÁCH, na kterém jsme pracovali společně s asociací Gallica a Pedagogickými fakultami UK, HK a MU, s přispěním paní Hélène Buisson z IFP. 

Uvědomujeme si, že v tuto chvíli na to není nejvhodnější doba, ale pokud si najdete 5-10 minut, rádi bychom Vás o vyplnění dotazníku (odkaz níže) přece jenom požádali

Větší část odpovědí je pouze k zaškrtnutí, ale najdete zde i několik míst pro případné volné odpovědi, doplnění informací či další sdělení autorům výzkumu, neváhejte proto této možnosti využít.

Zároveň bychom Vás chtěli poprosit o sdílení dotazníku či přeposlání odkazu Vašim dalším kolegům francouzštinářům (i těm, kteří FJ aktuálně nevyučují). Za Vaši spolupráci Vám děkujeme, těšíme se na výsledky, které s Vámi budeme co nejdříve sdílet.

SUF

Ce site utilise des cookies pour fournir des services, la diffusion d'annonces et l'analyse du trafic. En utilisant ce site, vous acceptez ceci. En savoir plus